Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Ürünleriniz ile ilgili sipariş,teslimat ve montaj hakkında sorularınız için 0552 587 14 14 nolu telefonumuzdan yada WhatsApp 0552 587 14 14 hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 

kassimobilya.com adresinden ya da KASSİ MOBİLYA mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde, siparişleriniz İstanbul içi nakliye ve montaj uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı nakliye ve montaj hizmeti fiyatlandırması km'ye göre değişmektedir. Outlet ve teşhir ürünlerinde nakliye ve kurulum ücreti mesafeye göre hesaplanacaktır, ücretsiz nakliye kapsamına girmemektedir.
 

Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarda mevcut ise İstanbul içerisine 7 iş gününde diğer illere ise en geç 15 iş gününde teslim edilecektir. Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarda bulunmuyor ise İstanbul içine 15 ila 25 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. İl dışı bir adrese teslim yapılacaksa bu durumda 19 ila 29 iş günü içerisinde kapınıza gelecektir. Eğer siparişiniz yurt dışından olacak ise 30 ila 45 iş günü içerisinde teslimatı yapılacaktır. Siparişlerin hazırlanamaması ve yetiştirilememesi durumunda KASSİ MOBİLYA teslimat ekibi tarafından ön bilgilendirme yapılacaktır.

Alışveriş Sepetim